Kam skirtas naujienlaiškis?

Media, rinkodaros, technologijų, verslo valdymo, e-komercijos ir startuolių entuziastams bei profesionalams.

Kodėl prenumeruoti naujienlaiškį?

Kiekvieną savaitę gausite atrinktų įdomiausių media ir technologijų naujienų santrauką iš Lietuvos ir pasaulio su komentarais, kodėl tai svarbu. Svarbiausias naujienas analizuosiu giliau iš strateginės pusės.

Pasaulines media ir technologijų įvykius aptarinėsiu mūsų šalies kontekste. JAV ar kitur vykstančios tendencijos nors ir ne iškart, bet dažniausiai ateina ir į Lietuvą. Tad tai bus proga pažvelgti į ateitį mūsų rinkoje.

Kodėl pradėjau rašyti naujienlaiškį?

Pats esu dirbęs medijoje, analizuoju šią rinką ir skaitau daug informacijos iš viso pasaulio. Man labai patinka kaip rašo The Information, JAV rinkodaros strategai Scott Galloway, Ben Thompson, Casey Newton ir daugelis kitų, kurie žvelgia giliau ir analizuoja tendencijas, verslo modelius, stengiasi suprasti kaip tai veikia media ir technologijų verslus bei visuomenę. Tokio turinio Lietuvoje yra labai mažai. Kaip žinia, geriausia pradėti kažką keisti - nuo savęs. Tai pirma priežastis, kodėl rašau. Tikiuosi, kad toks turinys bus naudingas Lietuvos profesionalų bendruomenei ir gal paskatins daugiau tokio tipo turinio atsiradimo.

Antroji irgi yra pakankamai asmeninė. Mano užrašuose visuomet labai daug įvairios informacijos su komentarais. Ne visada spėju juos susisteminti. Iš patirties žinau, kad viešas įsipareigojimas kažką daryti reguliariai padeda laikytis disciplinos.

Apie mane

Esu verslo ir rinkodaros strategas bei konsultantas. Komunikacijoje ir rinkodaroje dirbu nuo šio amžiaus pradžios, o pastaruosius 10 metų dirbau medijose: TV3, Viasat, 15min, Aerotime.

Media rinką pažįstu ne iš nuogirdų, dirbau su video turinio paltformos Viaplay paleidimu, vadovavau pirmosios lietuviškos platformos, skirtos podkastams, 15min Klausyk kūrimui ir 15min mokamo turinio produktui 15MAX. Man vadovaujant aviacijos portalas Aerotime COVID-19 pandemijos metu persiorientavo iš gyvų į virtualių konferencijų organizavimą. Pati pirmoji konferencija tapo žiūrimiausia aviacijos konferencija pasaulyje.

Esu dirbęs su startuoliais, labai domiuosi technologijomis ir kaip jos keičia verslą ir visuomenę.

Esu sertikuotas Agile vadovas, profesionalus dizaino sprinto fasilitatorius.

Mane galite rasti LinkedIn, Twitter, Facebook.